WYMIANY
Wszystkie zakupione u produkty w sklepie internetowym podlegają wymianie. Towar może zostać wymieniony na taki sam, ale w innym rozmiarze lub zupełnie inny model. Warunkiem wymiany jest odesłanie na adres: Emerix Investments Sp. z o.o., al. Niepodległości 1A/U1, 70-412 Szczecin towaru nieużywanego w oryginalnym opakowaniu, z metkami. Do wysyłanego towaru na wymianę prosimy dołączyć : paragon fiskalny oraz formularz wymiany.

FORMULARZ WYMIANY - DO WYDRUKU - Kliknij by pobrać

ZWROTY
Kupujący, ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty odebrania towaru, składając stosowne oświadczenie na piśmie.
Zwroty i wymiany zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że zakupione produkty nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane przez kupującego konto w ciągu 14 dni roboczych.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA - DO WYDRUKU - Kliknij by pobrać

REKLAMACJE
W przypadku ewentualnych reklamacji należy:
- skontaktować się z firmą telefonicznie pod nr 91 311 54 15
- odesłać towar na adres: Emerix Investments Sp. z o.o., al. Niepodległości 1A/U1, 70-412 Szczecin  wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym oraz paragonem fiskalnym.
- w ciągu 14 dni roboczych od momentu odebrania przez firmę reklamowanego towaru kupujący dostanie informację o fakcie otrzymania i dalszego postępowania.
- reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

FORMULARZ REKLAMACJI - DO WYDRUKU - Kliknij by pobrać

Adres do korespondencji:
Emerix Investments Sp. z o.o.,
al. Niepodległości 1A/U1
70-412 Szczecin