Kable HDMI

Jest 1 produkt.
High Definition Multimedia Interface (HDMI) jest cyfrowym interfejsem dla sygnału audio/wideo zdolnym przesyłać pełen...
Więcej

Podkategorie

 • Kable HDMI - HDMI

  Kable HDMI typ A (tzw. duży, normalny HDMI - HDMI) przeznaczony są do podłączenia np. DVD, kina domowego, BLU RAY,PS3 itp. do odbiornik TV z wejściem HDMI. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałą jakością HDMI.

 • Kable HDMI - micro

  Kable HDMI typ D (tzw. micro HDMI - HDMI) przeznaczone są do podłączenia np. kamer HDTV lub aparatów cyfirowych HD do odbiornik TV z wejściem HDMI. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałą jakością HDMI.

 • Kable HDMI - mini

  Kable HDMI typ C (tzw. mini HDMI - HDMI) przeznaczone są do podłączenia np. kamer HDTV lub aparatów cyfirowych HD do odbiornik TV z wejściem HDMI. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałą jakością HDMI.

 • Kable HDMI - DVI

  HDMI jest kompatybilny wstecz z DVI, co oznacza, że odbiorniki HDMI będą w stanie wyświetlić obraz otrzymany z urządzenia zaopatrzonego w interfejs DVI, a telewizory DVI będą mogły pokazać materiał filmowy przesłany ze źródła HDMI. Innymi słowy, przykładowo, karta graficzna z gniazdem DVI będzie mogła przesłać sygnał do monitora HDMI (wystarczy tylko zastosować odpowiednią przejściówkę). W rzeczywistości nie ma żadnej różnicy w jakości obrazu pomiędzy HDMI a DVI; pierwszy z nich pozwala jedynie dodatkowo przesyłać dźwięk.